Ochutnejte krásu ekologie s bio řadou TEEKANNE Organics

Položili jste si někdy otázku, proč jsou vlastně bio produkty tak prospěšné?

Nejen že při jejich ekologickém pěstování nedochází k žádným chemickým zásahům, které mají negativní vliv na okolí i na kvalitu výrobku, ale hlavně si díky bio kvalitě můžete vychutnat vše s dobrým pocitem, že vaše tělo vstřebává čistě přírodní a zdravé látky. Kvalitní a chuťově intenzivní bio zážitek přináší také společnost TEEKANNE, která vytvořila unikátní řadu vysoce kvalitních organických čajů TEEKANNE Organics.

Každý z nás má svého čajového favorita. Někdo nedá dopustit na tradiční šálek černého čaje s medem a citronem, někdo raději volí divočejší chutě šťavnatého ovoce nebo aromatických bylin. Přesně proto připravila společnost TEEKANNE ve speciální řadě Organics širokou škálu chutí a druhů, z nichž si svůj šálek organického čaje v prvotřídní bio kvalitě vybere každý.

Z produktů striktně ekologického zemědělství vytvořila společnost TEEKANNE klasický černý čaj English Breakfast nebo zelený čaj plný zdravých antioxidantů Swinging Green. Ten navíc obsahuje také složky ze stromu moringa, přezdívaného „strom života“. To nejlepší z ovoce čeká na příznivce eko kvality v čajích You’re My Berry, Sweet Apple nebo Ginger Lemon, který je užitečný i při nachlazení. Podobně lze zdraví povzbudit i mátovým čajem Sweet Mint. Organická čajová směs bylin Calm & Relax nebo Sleep & Dream je ideální i pro uklidnění a zdravý spánek. Elán naopak rozproudí vyvážený mix bylin Start Your Day nebo kořeněný exotický Oriental Chai se skořicí, kardamomem či lékořicí.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *