Zažijte hravé a chutné léto se zmrzlinami Polárka

Polárka vstupuje i do letošní zmrzlinové sezony v plné síle. Hlavní novinkou jsou zmrzliny z jedinečné zakysané smetany Krajanka v pravé čokoládě. Zákazníci se mohou těšit na dvě příchutě, s vaječným likérem a na klasickou čokoládovou. Další novinkou je čokoládová verze populárního Oblížku, zmrzliny ve tvaru donutu, s vanilkovou příchutí, kakaovou polevou a cukrovými kousky. Dle předpokládaného trendu poptávky zákazníků připravila značka Polárka také nové balení nejprodávanějších šťavnatých ovocných zmrzlin Smoothie mango a Smoothie malina. Rovněž dochází k přebalení oblíbené zmrzliny inspirované stejně dobrým řeckým jogurtem Zorba – v příchutích s medem a mandlemi nebo lesním ovocem. Tyto zmrzliny budou nově dostupné i v praktickém kelímku. V rodinných baleních budou také k dispozici nanuky a to Smoothie mango a malina, Zorba s medem a mandlemi i Oblížek cukrový a kakaový. Značka Polárka Vám všem přeje krásné a pohodové léto.

„Přesto, že byl rok 2020 obecně velice složitý nejen díky pandemii, ale i díky nestálému počasí, které také prodej zmrzlin ovlivnilo, pustili jsme se do vývoje novinek značky Polárka pro letošní rok s velkou chutí,“ uvádí Martin Kincl, marketingový ředitel značky Polárka. „Počasí má totiž všeobecně na prodeje zmrzlin obrovský vliv. Již druhým rokem zaznamenáváme velké výkyvy teplot. Více teplých dní v kuse, které raketově zvyšují prodeje zmrzlin, jsme si naposledy užili v roce 2018. Až začátek loňské sezony prodeje zmrzlin pak poznamenala pandemie. Zákazníci se ze strachu uchýlili převážně k větším nákupům základních surovin a komodit místo produktů pro takzvané „rozmazlování“. Další vývoj situace však vedl k rozvolňování a letnímu cestování po ČR. To se projevilo v opětovném nastartování prodeje zmrzlin. V letošním roce předpokládáme podobný trend, který ovšem s sebou ponese i lehký procentuální přesun k výrobkům „take home“, tedy produktům, které si zákazníci odnáší domů, spíše než k impulsnímu nákupu jednoho kusu zmrzliny. Tomu jsme přizpůsobili i vývoj nových rodinných balení a dále balení tzv. multipacků – více kusů nanuků v jednom balení,“ dodává Martin Kincl.

Legendární značka zmrzlin Polárka se vrátila na scénu před třemi lety a od té doby její popularita strmě stoupá. Výrobky Polárka se na trhu objevovaly nepřetržitě od svého založení až do roku 1989, ale i po něm. Ovšem ne v takové míře, jako dříve. V roce 2018 prodělala značka Polárka velký comeback a dostala zbrusu novou tvář. Došlo k inovaci loga, kde i nadále zůstala ve znaku původní ikona – medvědice Polárka. Polárka ale nabídla zákazníkům i zcela nové výrobkové řady a představila celou řadu nejrůznějších zmrzlinových dobrot. Díky zájmu zákazníků v tomto trendu značka Polárka i nadále pokračuje. Velkým milníkem pro Polárku byl rok 2018, kdy její výrobu obnovila rodinná firma ALIMPEX FOOD a.s., a po letech odmlky znovu vrátila na pulty obchodů. Svůj název dostala Polárka po úplně prvním mláděti ledního medvěda, kterého se kdy v ZOO celosvětově podařilo odchovat až do dospělého věku. To se povedlo v pražské ZOO. Medvědí mládě bylo v té době velmi populární a stalo se jedním ze symbolů pražské zoologické zahrady. Pražské mrazírny proto využily její ohromné popularity a začaly v roce 1949 do obchodů dodávat zmrzlinu s jejím jménem i obrázkem. Polárka se tak stala dodnes užívaným synonymem pro zmrzlinu, i když od jejího vzniku uplynulo již více než 70 let.

Novinky roku 2021 značky Polárka

Krajanka zmrzlina v příchutích vaječného likéru a čokoládová

Značka Polárka přichází se skvělou novinkou na letošní léto – smetanovými zmrzlinami Krajanka – čokoládovou a s příchutí vaječného likéru. Nové zmrzliny spojují nejoblíbenější poctivou zakysanou smetanu a křupavou mléčnou čokoládu. Oba výrobky budu v prodeji za cenu 13,90 Kč.

 

 

Oblížek

Oblíbenou krémovou zmrzlinu Oblížek, připomínající  Homerův zákusek, doplní značka Poláka o novou příchuť. Původní zmrzlinu s příchutí donutu, růžovou polevou s barevnými cukrovými kousky obohatí novinka letošního roku Oblížek s kakaovou polevou. Ten vám učaruje svým mladistvým hravým vzhledem a barvami, se kterými si užijete spoustu legrace. Oblížek je ideální zmrzlina pro rozvíjení vaší kreativity a letní hraní s dětmi. Vyzkoušejte s nimi třeba fotky, Oblížek jako brýle nebo Oblížkové uši jako panda. Cena za 55 ml balení je 12,90 Kč.

Nově budou oba druhy Oblížků baleny i do výhodného rodinného balení 6 x 55 ml za cenu 53,90 Kč.

 

Smoothie

Řada zmrzlin Smoothie je nabitá ovocnou chutí manga nebo malin. Obsahují minimálně 30 % ovoce, takže jsou skvělou volbou na šťavnaté osvěžení v létě. V letošním roce je tato oblíbená zmrzlina k dostání i v kelímku (450 ml) za cenu 69,90 Kč nebo ve výhodném rodinném balení 8 x 55 ml za cenu 59,90 Kč.

 

 

Zmrzliny Zorba

Zorba nanuky inspirované stejně dobrým jogurtem řeckého typu, s medem a s praženými mandlemi v jogurtové polevě budou nově k dostání také v rodinném balení 4 x 100 ml za 59,90 Kč. Kelímek zmrzliny Zorba s medem a mandlemi nebo s lesním ovocem je v novém balení 450 ml  k dostání za 69,90 Kč.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *