BOŽKOV REPUBLICA ZABODOVALA A OBSADILA PRVNÍ PŘÍČKY NA MEZINÁRODNÍCH SOUTĚŽÍCH

Značka Božkov je symbolem osvědčené kvality a důkazem jsou i nedávno získaná ocenění z prestižních světových soutěží, kde produkty Božkov Republica opět zabodovaly. Vysokou kvalitu a vytříbený chuťový profil novinek Božkov Republica Vodka a Božkov Republica Espresso tak ocenili nejen spotřebitelé, ale i odborníci ze světa lihovin. Také etablované Božkov Republica Exclusive a Božkov Republica Reserva znovu potvrdily svou prvotřídní kvalitu. V letošních ročnících soutěží World Vodka Awards, The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting, CWSA a World Drink Awards se tyto rumy, vodka a rumový elixír umístily na předních místech. Domů si odvezly dohromady čtyři zlaté a tři stříbrné medaile.

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny získala celkem tři zlaté medaile. První zlato si odvezla z prestižní soutěže nejlepších vodek světa World Vodka Awards 2021, a sice v kategorii za Českou republiku. Dále zvítězila v soutěžích CWSA (China Wine and Spirits Awards) a The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021. Božkov Republica se liší oproti ostatním vodkám tím, že surovinou pro její výrobu je cukrová třtina původem z Guatemaly, jenž vyniká jemnou nasládlostí a svěžestí. Pečlivou řemeslnou výrobou vzniká plná, vyvážená a elegantní chuť vodky Republica, které nyní věnovali své uznání i světoví odborníci.

Nejvyšší ocenění si ze soutěže CWSA 2021 odváží i rum Božkov Republica Exclusive. CWSA je největší a nejprestižnější čínská soutěž, která každoročně oceňuje nejlepší vína a lihoviny z 55 zemí světa. Odborníci CWSA tak potvrdili, že Božkov Republica Exclusive obstojí nejen na českém trhu, ale i v mezinárodním srovnání. Velký úspěch zaznamenala i Božkov Republica Reserva, která představuje vyváženou kombinaci třtinových karibských rumů z Nicaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany a Jamajky, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let. Na World Drink Awards vysoutěžila stříbrnou medaili.

Rumový elixír s kávovou příchutí Božkov Republica Espresso si ze soutěže The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021 domů odnesl krásnou stříbrnou medaili a umístil se hned za třtinovou vodkou Božkov Republica. Tato soutěž si klade za cíl ocenit a odměnit lihoviny špičkové kvality v celém odvětví alkoholických nápojů. Stejného umístění se dočkal i na World Drink Awards v kategorii drinků s příchutí.

Daniela Froňková, Božkov Brand manager, k úspěchům dodává: „Jsme velice potěšeni, že naše produkty z portfolia Božkov Republica bodují nejen u konzumentů, ale i ve světě odborníků. Letošní rok byl pro portfolio Božkov Republica velice úspěšný. Ceny, které si ze soutěží odvážíme domů, nás opět motivují k neustálému sebezlepšování a utvrzují nás v tom, že za Božkov odvádíme skvělou práci.“

Celé portfolio Božkov Republica je inspirováno hodnotami první republiky – kvalitou, péčí, trpělivostí, noblesou a řemeslnou poctivostí. Jednotlivé produkty v sobě snoubí vizi značky Božkov spolu s promyšleným moderním designem a dokonale vyladěným chuťovým profilem, ušitým přímo na míru českým zákazníkům. Ihned po uvedení zaznamenaly rumy, rumový elixír a vodka Božkov Republica velký úspěch u spotřebitelů a nyní září i ve světě odborníků.

TZ

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *