Bageterie Boulevard expanduje do oblasti drive-thru.

V posledních měsících Bageterie Boulevard otevřela dvě nové pobočky BB Drive, a to v Praze na Českomoravské ulici a na dálnici D1 u exitu 66 Loket. Do 5 let plánuje řetězec postavit na českých silnicích dalších 8 poboček a stát se silným hráčem v oblasti drive-thru. Dlouhodobým cílem společnosti je pokrýt celou dálniční síť v České republice. Chce tím narušit stávající monopol řetězců amerických fast foodů a zajistit řidičům pestřejší nabídku stravování na cestách.

BB Drive na Českomoravské mohou řidiči navštívit od začátku roku. Pobočka na 66. kilometru dálnice D1 u obce Loket je otevřená od 15. prosince a obsloužila již víc než 20 000 zákazníků.

Kvalitní gastronomie na českých silnicích.

Nabídka občerstvení na českých silnicích byla dosud omezená především na americké fast foody. Bageterie Boulevard to chce změnit a do několika let by chtěla získat v oblasti drive-thru výraznější podíl.

„Chceme českým řidičům nabídnout možnost kvalitního stravování na cestách. Naše restaurace totiž nejsou typické fast foody, které dnes většinově obklopují dálnice. Svůj koncept nazýváme exprès gourmet, protože spojuje vysokou evropskou gastronomii a rychlou obsluhu. Díky tomu nabízí bageterie ideální model občerstvení během jízdy,“ vysvětluje Jiří Štěpánek, Provozní ředitel Bageterie Boulevard.

Nové BB Drivy zvládnou obsloužit přes 1 000 zákazníků denně, přičemž zhruba 40 % prodejů bude probíhat formou drive-thru. Pro auta je zde zajištěn dostatek parkovacích míst a o zákazníky se na D1 stará 25 zaměstnanců, obsluha pražské pobočky bude sestávat z 20 lidí. Kromě samotného občerstvení je návštěvníkům k dispozici i dětský koutek, nabíječka pro elektromobily nebo venkovní zahrádka.

Expanze na české dálnice

V tuto chvíli má Bageterie Boulevard již 6 BB Drivů, kromě dvou nově otevřených se nacházejí v Plzni v Borských polích, ve Vestci u Prahy, na dálnici D5 v obci Rudná a v Praze na Hornoměcholupské ulici. Dlouhodobě chce řetězec svými pobočkami pokrýt celou českou dálniční síť.

„Otevření nového BB Drivu na dálnici D1 je důležitým symbolickým momentem, protože jde o nejfrekventovanější dálniční tepnu u nás. Postupně ale plánujeme otevřít drive-thru pobočky po celé České republice. Chceme tím narušit současný stav, kdy řidiči nemají možnost zvolit si, kde a jak se po cestě nají. Teď nemají kromě klasických fast foodů jinou možnost, než koupit si kávu z automatu nebo párek v rohlíku na pumpě. My jim oproti tomu nabídneme zajímavé, chutné a čerstvě připravené produkty po celý den – od vaječných omelet k snídani, přes výhodné menu sestavené ve spolupráci s předními šéfkuchaři, polévky, kvalitní kávu a třeba i palačinku,“ dodává Štěpánek.

Koncept exprès gourmet odpovídá na rostoucí zájem Čechů o zdravý životní styl. Bagety, polévky i saláty připravují kuchaři vždy z čerstvých surovin, v nabídce má řetězec i bezlepkové pečivo a celou řadu jídel pro vegetariány a lidi se specifickými stravovacími návyky.

Úspěšný český řetězec s mezinárodním přesahem

Celkově má Bageterie Boulevard již 57 restaurací, a to kromě České republiky i na Slovensku. Kromě toho společnost plánuje pokračování expanze do dalších evropských zemí. Český řetězec tím pokračuje v růstu, který postupuje rychlým tempem již od otevření první pobočky v roce 2003.

„Naše dosavadní úspěchy jsou motivací pro další rozvoj, a to i do zahraničí. Svoji pozornost však soustředíme zejména na český trh. Nový BB Drive chystáme na dálnici D8 u Siřejovic, dále budeme otevírat i pobočku na Praze 5 ve Štefánikově ulici a také novou provozovnu na Praze 1. Kromě toho máme rozjednanou celou řadu dalších poboček, díky kterým se přiblížíme našemu cíli pokrýt celou Českou republiku. Velká část našich restaurací bude zároveň v roce 2023 procházet modernizací, díky které nabídnou zákazníkům ještě lepší služby,“ uzavírá Štěpánek.

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *