Čaje TEEKANNE World Special Teas se představují v novém designu

Obaly čajů TEEKANNE z řady World Special Teas prošly redesignem a zákazníci tak své oblíbené čajové speciality naleznou v novém, modernějším a přehlednějším balení. Čaje z této řady navíc získaly certifikát organizace Rainforest Aliance a její logo se tak nově stalo pevnou součástí obalu.

 

 

 

 

 

 

Každý, kdo si rád vychutnává šálek čaje z řady TEEKANNE World Special Teas, uvítá nová balení, která mají pokrokovější design a lepší čitelnost. Produktová řada inspirovaná nejrůznějšími kouty světa nabízí pestrý výběr čajových specialit. K těm patří třeba aromatický Rooibos Caramel, příjemný Rooibos Vanilla, jemný bílý čaj s vůní brusinek a malin White Tea Red Berries nebo například zelený čaj s citronovou a mangovou chutí Zen Chai.

Všechny tyto čajové produkty se mohou pyšnit certifikátem mezinárodní neziskové organizace Rainforest Alliance, jejímž posláním je tvořit udržitelnější svět, chránit přírodu a současně zlepšovat životní úroveň farmářů, kteří pěstují tropické plodiny. Organizace certifikaci uděluje pouze po splnění celé řady ekologických i sociálních podmínek. K těm patří například omezení používání chemikálií a hnojiv, ochrana ekosystémů a biologické rozmanitosti a v neposlední řadě dodržování práv pracovníků a místních komunit.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *