Vykouzlete ženě úsměv na rtech šumivým balíčkem

Nejúžasnější maminka, perfektní sestra, kouzelná babička, nejhodnější teta, nejvěrnější kamarádka, milovaná partnerka, nejlepší kolegyně, dokonalá šéfová… Jistě vás napadne celá řada žen, bez kterých by váš život nebyl takový, jaký je. Úloha žen není vždy jednoduchá, často musí stíhat naráz rodinné úkoly, práci i další povinnosti. Ale není to jen vytížený program, pro který si ženy zaslouží obdiv. Je to také jejich laskavost, odhodlání, pomocná ruka a třeba i boj za správnou věc. Právě boj za spravedlnost a rovná práva žen a mužů je prapůvodním důvodem, proč se dnes po celém světě slaví Mezinárodní den žen. Myslete na klíčové ženy vašeho života a oslavte spolu 8. březen. Připojte k oslavám dárek, který každou ženu zaručeně potěší.

Speciální balíček sektů na oslavu mimořádných žen

Možností, co darovat mimořádným ženám vašeho života, je celá řada. Pokud víte, že jí vykouzlí úsměv na rtech lahev dobrých bublinek, zvolte speciální sektový balíček pro ženy z e-shopu www.osobnivinoteka.cz. Kromě dvou lahví Bohemia Sekt najdete v šumivých balíčcích i dvě skleničky pro společný přípitek, tlakovou zátku, která uchová všechny bublinky uvnitř otevřené lahve, a originální flash disk v podobě korkové zátky, na nějž můžete nahrát třeba fotky vašich společných chvil. Zbývá už jen jediné rozhodnutí – sušší, nebo sladší?

Upřednostňuje-li vaše kamarádka či sestra sekty sladších chutí, určitě ji potěšíte balíčkem, který obsahuje výběr dvou šumivých vín v kondici demi sec. Nechte se u společného přípitku okouzlit květinovou vůní a tóny exotického ovoce Bohemia Sekt La Fleur. Nebo snad otevřete jako první sekt něžné růžové barvy Bohemia Sekt rosé demi sec?

Pokud si dá vaše výjimečná žena raději sušší sekt, pořiďte jí dárkový set, který obsahuje Bohemia Sekt Prestige rosé brut z cuvée odrůd Rulandské modré, Frankovka a Zweigeltrebe z vybraných vinic jižní Moravy, a elegantní sekt „Blanc de Blancs“ Bohemia Sekt Chardonnay brut.

Dárkový set pro ženu SLADŠÍ zakoupíte na e-shopu osobnivinoteka.cz za 604 Kč.

Dárkový set pro ženu SUŠŠÍ pořídíte na e-shopu osobnivinoteka.cz za 704 Kč.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *