Klasika v novém: Hamé představuje nové obaly oblíbených trvanlivých hotových jídel řady EasyCup

Obliba hotových trvanlivých jídel i nadále mírně roste. Trvanlivé „hotovky“ se hodí na výlety do přírody, prodloužený víkend na chatě, ale i na rodinnou dovolenou. Zkrátka všude tam, kde nechceme trávit čas zdlouhavým vařením a kde oceníme jejich dlouhou dobu trvanlivosti. Aby byla příprava hotových jídel ještě jednodušší, přichází značka Hamé na trh s novým obalem doypack. Důvodem změny a zároveň hlavní výhodou nového obalu je jeho praktičnost — v batohu nezabere příliš místa, obal je lehčí, a navíc je vhodný do mikrovlnky. Osm klasických hotovek, kam mimo jiné patří třeba oblíbený segedínský nebo hovězí guláš či mexické kuře.

Tradiční řada hotových jídel získala díky novým obalům řadu výhod. „Původní kelímky EasyCup byly poměrně těžké a zabíraly dost místa. Rozhodli jsme je proto nahradit doypacky, které jsou skladnější a ideální například pro cestování nebo pěší turistiku. Doypack je navíc vhodný i do mikrovlnky, po 3 minutách máte na stole plnohodnotný oběd nebo večeři,“ vysvětluje výhody doypacků Eliška Kosinová, produktová manažerka Hamé pro segment trvanlivých hotových jídel, která patří do portfolia Orkla Foods Česko a Slovensko.

Hamé nabízí hotová jídla v osmi příchutích — Segedínský guláš, Chilli con Carne, Western Fazole, Hovězí guláš, Mexické kuře, Lečo s klobásou, Špagetka a Fazole s koktejlovými párky. „Jde o známé produkty, které sice dostaly nový obal, ale chuť zůstává stále stejná,” dodává Eliška Kosinová. Hotovky v nových obalech jsou dostupné již od června ve vybraných řetězcích.

 

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.

Společnost Orkla Foods Česko a Slovensko zaměstnává více než 2000 pracovníků a zaujímá pozici druhého největšího výrobce balených potravin v Česku. Mezi její nejznámější značky patří Vitana, Májka, Hamé, Znojmia, Otma nebo Masox. Své produkty – koření, polévky, pomazánky, bujóny, hotová jídla, džemy, kečupy, sterilovaná a mražená jídla atd. – v česku vyrábí v deseti závodech a vyváží do zhruba čtyř desítek zemí celého světa.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *